Szybka reakcja dzielnicowego - Aktualności - KPP Końskie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szybka reakcja dzielnicowego

Wczoraj popołudniu w jednym ze sklepów w Radoszycach doszło do kradzieży. Jednak sprawczyni tej sytuacji nie zdążyła się zbyt oddalić, ponieważ już kilka kilometrów od miejsca zdarzenia została zauważona przez policjanta i rozliczona ze swojego zachowania.

Cała sytuacja rozegrała się wczoraj po godzinie 14. Wtedy to do jednego ze sklepów w Radoszycach weszła 33 latka. Kobieta chwilę rozglądała się po sklepie, po czym pośpiesznie wyszła, zabierając ze sobą bluzkę o wartości 55 zł. i nie płacąc za nią. Pracownica sklepu szybko zorientowała się, że doszło do kradzieży i zadzwoniła na telefon alarmowy Policji.

Kilka kilometrów od miejsca zdarzenia służbę pełnił dzielnicowy, który od razu zareagował na zgłoszenie i pojechał w kierunku Radoszyc. W trakcie dojazdu zauważył pojazd, którym prawdopodobnie poruszała się sprawczyni i zatrzymał go do kontroli. Jak się okazało, w aucie jechała 33-latka z rodziną. Kobieta zaskoczona widokiem policjanta, przyznała się do popełnionego czynu. Jednak nie potrafiła racjonalnie wytłumaczyć swojego zachowania.

Skradziony towar szybko wrócił na sklepową półkę, a kobieta została ukarana wysokim mandatem.

Opr. TK

Źródło: KPP w Końskich