Konecki „Dzień Odblasków 2017” - Aktualności - KPP Końskie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Konecki „Dzień Odblasków 2017”

W tym roku 6 grudnia został ustanowiony dniem promowania elementów odblaskowych. Dlatego dziś na terenie całego województwa świętokrzyscy policjanci, którzy na co dzień czuwają nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników ruchu drogowego będą prowadzić działania profilaktyczno – prewencyjne. Podczas tych przedsięwzięć funkcjonariusze będą przypominać m.in. pieszym w jaki sposób należy się zachowywać podczas poruszania się po drogach oraz będą wręczać elementy odblaskowe.

Dziś na terenie całego województwa policjanci z Wydziałów Ruchu Drogowego będą prowadzić działania profilaktyczno – prewencyjne, których celem jest zachęcenie jak największej liczby pieszych do korzystania z elementów odblaskowych, nie tylko po zapadnięciu zmroku poza obszarem zabudowanym, ale również w obszarze zabudowanym na nieoświetlonych lub słabo oświetlonych odcinkach dróg.

W ramach akcji „Dzień Odblasków 2017” policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich przez cały dzień będą prowadzić działania profilaktyczne na terenie powiatu koneckiego. Funkcjonariusze będą zawracać szczególną uwagę na pieszych, którym będą przypominać podstawowe przepisy ruchu drogowego oraz wręczać elementy odblaskowe.

Opr. PP

Źródło: KPP w Końskich        

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 4.46 MB)