Spotkanie opłatkowe w koneckiej jednostce - Aktualności - KPP Końskie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie opłatkowe w koneckiej jednostce

Wigilia i Boże Narodzenie to jedne z ważniejszych dni w roku. To czas, w którym spotykamy się z rodziną, przyjaciółmi, dzielimy się opłatkiem i życzymy sobie wszystkiego, co najlepsze. Wczoraj w budynku Komendy Powiatowej Policji w Końskich odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe. Podczas rozbrzmiewających dźwięków kolędy, uczestnicy spotkania połamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.

Wczorajsze wigilijne spotkanie opłatkowe, jak co roku, zgromadziło liczne grono przybyłych gości. Obecni byli funkcjonariusze z koneckiej jednostki, pracownicy cywilni, przedstawiciele władz samorządowych oraz kościelnych.

Wśród zaproszonych przez Komendanta Powiatowego Policji w Końskich insp. Waldemara Cisowskiego i jego Zastępcę mł. insp. Dariusza Dębowskiego gości znaleźli się między innymi Zastępca Burmistrza Miasta Końskie pan Marcin Zieliński, członkini Zarządu Powiatu pani Dorota Duda oraz Naczelnik Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Końskich pan Wiesław Basiak, Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Końskich Bogusław Jakóbczyk, przewodniczący ZW NSZZ policjantów woj. świętokrzyskiego Pan Jerzy Kaniewski, przewodniczący ZT NSZZ policjantów przy KPP w Końskich Pan Andrzej Ścibisz oraz przewodniczący ZT NSZZ policjantów przy KMP w Kielcach pan Ryszard Skrzątek, ksiądz kapelan Andrzej Zapart z parafii św. Mikołaja w Końskich wraz z chórem kościelnym, któremu przewodził pan Marek Samsonowski.

Komendant Powiatowy Policji w Końskich insp. Waldemar Cisowski podziękował wszystkim policjantom oraz pracownikom za ogromny wysiłek i zaangażowanie w codziennej służbie i pracy. Złożył też wszystkim gościom i ich rodzinom życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Życzenia złożyli również zaproszeni goście. Na koniec wszyscy zgromadzeni podzielili się wigilijnym opłatkiem.

Opr. PP

Źródło: KPP w Końskich