Dzień otwarty w Komendzie Powiatowej Policji w Końskich - Aktualności - KPP Końskie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzień otwarty w Komendzie Powiatowej Policji w Końskich

Funkcjonariusze z Końskich w ramach programu ,,Służąc niesiemy bezpieczeństwo” zapraszają na dzień otwarty w Komendzie Powiatowej Policji w Końskich ul. Łazienna 12. Każdy ,kto w tym czasie wyrazi chęć odwiedzenia komendy, zostanie po niej oprowadzony oraz zapoznany z pracą policjantów.

W najbliższą środę 30 maja od godz. 9:30 do godz. 14:30 w Komendzie Powiatowej Policji w Końskich zorganizowany zostanie tzw. dzień otwarty adresowany przede wszystkim do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz klas ponadgimnazjalnych, a także do wszystkich, którzy chcą spędzić dzień z konecką Policją.  Podczas dnia otwartego uczestnicy spotkania zostaną oprowadzeni po komendzie i zapoznani z pracą policjantów, będą mieli możliwość porozmawiania z funkcjonariuszami zajmującymi się profilaktyką społeczną oraz ruchem drogowym na temat bezpieczeństwa i zagrożeń. Dla osób zainteresowanych pracą w Policji zostanie przygotowane specjalne stoisko, przy którym będzie można dowiedzieć się jakie są zasady naboru do służby. Podczas zwiedzania komendy, będą przygotowane również stoiska z informacjami na temat dwóch najnowszych narzędzi w Polskiej Policji tj. Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz Mojej Komendy. Na uczestników spotkania czeka wiele atrakcji m.in. prezentacja sprzętu wykorzystywanego przez policjantów w codziennej służbie tj. radiowozy, sprzęt ochrony osobistej, wyposażenie specjalistyczne.

W związku z ograniczonymi możliwościami organizacyjnymi prosimy o zgłaszanie grup chętnych do zwiedzania komendy w liczbie nie przekraczających 30 osób  pod nr tel.41 390 02 77

Opr. PP

Źródło: KPP w Końskich