Finał koneckiego konkursu „Bezpieczne Ferie” - Aktualności - KPP Końskie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Finał koneckiego konkursu „Bezpieczne Ferie”

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Końskich odbył się finał konkursu plastycznego pod nazwą „Bezpieczne Ferie”. Konkurs został zorganizowany dla dzieci w wieku od 5 do 9 lat.

Uroczysty finał konkursu pod nazwą „Bezpieczne Ferie” odbył się Komendzie Powiatowej Policji w Końskich. Policjanci wytypowali 10 najlepszych prac, których autorów wyróżnili cennymi nagrodami. Celem konkursu było popularyzowanie bezpiecznych zachowań podczas ferii zimowych wśród dzieci  i młodzieży. Wyobraźnia uczestników konkursu nie miała granic. Pojawiły się bardzo oryginalne i twórcze prace. Zespól Placówek Oświatowych w Stadnickiej Woli przygotował na tę uroczystość rymowanki profilaktyczne, związane z tematyką konkursu.

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Nadesłano łącznie 71 prac, z czego jedna pochodziła aż z Zielonej Góry. Zwycięzcom, a także wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do dalszego poszerzania swojej wiedzy z szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Serdecznie dziękujemy Marszałkowi Województwa Świętokrzyskiego Panu Andrzejowi Bętkowskiemu, który udzielił honorowego patronatu nad konkursem oraz Panu Mariuszowi Gosek za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia.

Opr. MP

Źródło. KPP Końskie