Listopadowe zmiany w organizacji ruchu - Ruch Drogowy - KPP Końskie

Ruch Drogowy

Listopadowe zmiany w organizacji ruchu

W związku z dniem Wszystkich Świętych, na terenie Końskich oraz w Czarnej, w dniu 1 listopada, od godz.6:00 organizacja ruchu w rejonie cmentarzy ulegnie zmianie.

Jak co roku, w trosce o bezpieczeństwo i porządek w ruchu drogowym, policjanci z koneckiej drogówki będą prowadzić wzmożone działania pod nazwą ,,ZNICZ”.  Dzień Wszystkich Świętych to czas wzmożonego ruchu w rejonach cmentarzy. W tych miejscach możemy spodziewać się utrudnień komunikacyjnych, a funkcjonariusze będą kierować ruchem. Zmianie ulegnie również organizacja ruchu przy cmentarzu w Końskich. Ul. Browarna od skrzyżowania z ul. Źródlaną będzie ulicą jednokierunkową o dwóch pasach ruchu, a wyjazd z niej będzie odbywał się przez Stadnicką Wolę oraz Izabelów. W związku z powyższym należy pamiętać , że od strony miejscowości Stadnicka Wola, w kierunku cmentarza będzie obowiązywał znak zakaz wjazdu.

Również w Czarnej zmieni się organizacja ruchu w godzinach największego natężenia pojazdów przy cmentarzu. Tam z kolei obowiązywał będzie zakaz zatrzymywania pojazdów po lewej stronie patrząc w kierunku Stąporkowa.

Prosimy o wzajemną wyrozumiałość oraz o przestrzeganie przepisów drogowych i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy kierujących ruchem.

Oprac. PP

Źródło: KPP w Końskich